logo
Historie Muziek-Onder-de-Trap

2017
14 september: Joshua Joseph (piano), Gerjanne Dannenberg, Anne Baan en Maaike Dessens (blokfluit) programmaboekje
16 juni: Cottonville Bigband  programmaboekje
18 mei: Anneke Lammertink, Irma Berkenbos, Laure Jansen en Emma Leusink programmaboekje
20 april: Hanneke Rouw en Anouk de Jong  programmaboekje
23 februari: Accordeonvereniging Accordeola programmaboekje
19 januari: Klassiek Talent 2017 filmpje  rapportage  programmaboekje
2016
24 november: Ensemble Nijverdals Mannenkoor  programmaboekje
15 september: Lisa Franken  programmaboekje
16 juni: Twents Jeugd Symfonie Orkest  programmaboekje
19 mei: Regenboog Cantorij  programmaboekje
21 april: Talentklas van Kaliber Kunstschool  programmaboekje
17 maart: Laura Troost en Pam ten Broeke  programmaboekje
18 februari: Advendo Ensemble  programmaboekje
21 januari: Leerlingen van Sylvia van der Grinten  programmaboekje
2015
19 november: Numa van de Riet en Emma Finkers  programmaboekje
15 oktober: Leerlingen van Hotske Hardeman programmaboekje
17 september: Lisa Franken programmaboekje  website
18 juni: Accordeonvereniging Accordeola Luttenberg  programmaboekje
21 mei: Gerard van Kempen met Harmen Lucas en Maria van der Burgt programmaboekje
23 april: Talentklas van Kaliber Kunstschool  programmaboekje
12 maart: Liedduo Erika Ott en Tamara Peters programmaboekje
19 februari: Dwarsfluitorkest Joueurs de FlŻtes  programmaboekje
22 januari: Klassiek Talent 2015 rapportage  programmaboekje
2014
27 november: Tineke Roetman met Joshua Joseph  programmaboekje
  9 oktober: Maartje Valk  programmaboekje  website  YouTube
18 september: Lisa Franken  programmaboekje
19 juni: Twents Jeugd Symfonie Orkest  programmaboekje  website
22 mei: Regenboog Cantorij  programmaboekje
24 april: Maria del Mar Humanes  programmaboekje
27 maart: Salonorkest SOHNO  programmaboekje
27 februari: Jisk & Dick Lieftink programmaboekje  website
23 januari: Talentklas Kaliber Kunstschool programmaboekje  website
2013
28 november: Gerard van Kempen (piano) met Harmen Lucas en Hrayr Ter-Sargsyan (violen) programmaboekje
10 oktober: Liedduo Erika Ott en Tamara Peters programmaboekje
19 september: Duo Komari programmaboekje  website
20 juni: Schoolorkesten van Kaliber Kunstenschool programmaboekje
23 mei: Talentenklas Kaliber Kunstenschool programmaboekje website
11 april: Ina van Rijnberk-Mondeel  programmaboekje
21 maart: Leerlingen van Hotske Hardeman  programmaboekje
17 januari: Klassiek Talent 2013 rapportage programmaboekje

2012
29 november: Harmen Lucas en Gerard van Kempen programmaboekje
25 oktober: Maartje Valk en ZoŽ Knoop programmaboekje   website
20 september: Cottonville Bigband programmaboekje
21 juni: Twents Jeugd Symfonie Orkest programmaboekje  website
24 mei: Blazerensemble Advendo programmaboekje  
19 april: Talentenklas Muziekschool Twente programmaboekje  website
15 maart: ZoŽ Knoop en Maartje Valk programmaboekje  website
23 februari: Leerlingen Hotske Hardeman programmaboekje
19 januari: YOU!XL website

2011
17 november: Harmen Lucas en Gerard van Kempen programmaboekje  
27 oktober: Jisk en Dick Lieftink programmaboekje   website
22 september: Duo Tryptique programmaboekje
23 juni: Twents Jeugd Symfonie Orkest programmaboekje   website
19 mei: Regenboogkerk Cantorij programmaboekje
21 april: Anouk de Jong programmaboekje
24 maart: Talentenklas Muziekschool Twente programmaboekje   website
17 februari: Leerlingen Hotske Hardeman programmaboekje
20 januari: SOLI programmaboekje
13 januari: Klassiek Talent 2011 recensie  programmaboekje

2010
18 november: Ensemble Drie programmaboekje   website
21 oktober: Jisk Lieftink programmaboekje   website
16 september: Ruud Ouwehand en Peter Jensen Jazz programmaboekje
24 juni: Harpensemble Psalteriae programmaboekje 
27 mei: Talentenklas Muziekschool Twente programmaboekje   website
22 april: Duo Puur programmaboekje   website
25 maart: Masha Galperina programmaboekje
18 februari: Duo Triptique programmaboekje
21 januari: Het Tuba kwartet van Egbert van Groningen programmaboekje

2009
26 november: Marijke de Jong en Carlos Diaz Mendoza
29 oktober: Ensemble Drie
24 september: Dieuwke Bakker, Arend Klein Huze en Rudie Beernink
25 juni: Leerlingen Hotske Hardeman en Marion Rohaan
28 mei: Anouk de Jong
23 april: Jan Bartlema
26 maart: Regenboogkerk Cantorij
19 februari: Queen's Oboe Band
15 januari: Esito Blokfluit Ensemble

2008
27 november: Jaap Eilander website
25 september: Joueurs des Flutes
19 juni: Camera Capella
23 april: Jan Bartlema
27 maart: Anouk de Jong en Sara Klein Horsman
24 januari: Han Kolthof en Stephan Top

2007
29 november: Joshua Joseph


Historie Concerten
Tot 2010 verzorgde de Muziekkring Hellendoorn ook uitvoeringen van professionele musici.

7 februari 2010: A piacere i.s.m. Andrť Bonthuis, Carnival des Animeaux
www.apiacere.nl

15 november 2009: Ragazze Kwartet
www.ragazzekwartet.nl

8 oktober 2009: All That Jazz, Arno Bornkamp en Ivo Janssen
www.arnobornkamp.nl
www.voidclassics.com 

18 april 2008:Parne Gadje, Gadjo muziek

www.smokedrecordings.com

16 maart 2008: Fuego Latino
www.fuegolatino.nl

13 januari 2008: Trio Michelangelo

7 oktober 2007: Pauline Oostenrijk en Ivo Janssen